Лисиччина наука

На занятті з навчання читання діти знайомилися з новою буквою «И», знаходили її серед інших букв і викладали її з різних матеріалів.

 

 

 

 

 

 

Наталія УТЕЧЕНКО, вихователь ДНЗ № 26 «Струмочок», м. Біла Церква, Київська обл

 На заняття з навчання читання для малюків молодшої групи ДНЗ № 26 «Струмочок» м. Білої Церкви Київської обл. завітала лисичка. Вона принесла з собою зображення тварин, у назві яких є буква «И». Діти розглянули букву, вивчили вірш про неї і знаходили її зображення в груповій кімнаті.

Спершу діти виконували завдання «Знайди букву серед інших букв» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1 ст. 34) й з’ясовували, на якій рослині зображена буква «И» і чи є вона в назві.

Наступне завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1 ст. 34) сприяло розвитку уваги та закріплення понять «один» і «багато»: діти рахували кількість грибів з буквою «И» та іншими буквами.

Далі дітки взялися за виконання завдання зі ст. 34 (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати» ч.1.) – розфарбовували гриби, намагаючись не виходити за контури малюнка.

А насамкінець дошкільнята із задоволенням викладали букву «И» з різних підручних матеріалів – каштанів, камінчиків, ґудзиків та ін.

 

Рубрика: Заняття у молодшій групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Подорож до чарівної країни

    На занятті з навчання читання діти знайомилися із закритими складами та викладали їх з лічильних паличок.   Катерина ФІЛОНЕНКО, вихователь ...

  • У гості до ведмедика

    На занятті з навчання читання діти закріпили знання про букви, що позначають голосні звуки, а також навички малювання, не виходячи ...

  • Мандрівка до міста Голосного

    На занятті з навчання читання діти повторювали букви, що позначають голосні звуки, і закріпили уявлення про їхнє графічне зображення.   ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37