На іменини до звірят

На занятті з навчання читання дошкільники вчилися визначати спільний звук у словах, знаходити помилку при прослуховуванні слів із звуками [з]-[ж], читали склади.

 Юлія ГОРДІЄНКОвихователь ДНЗ № 11 «Золотий ключик», м. Біла Церква, Київська обл.

За сюжетом заняття діток ДНЗ № 11 «Золотий ключик»,  м. Білої Церкви, Київської обл. запросили до звірят лісового дитячого садочка на День іменинника за допомогою чарівного листа  (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1,  ст. 97), але, щоб його прочитати, дошкільники мусили спочатку визначити перші звуки в слові «жираф» та «зебра».

Потім малята пригадували чистомовку зі звуками, які вони вивчили раніше.

Далі діток очікувала перевірка на уважність і кмітливість: слід було визначити спільний звук у словах і знайти помилку при прослуховуванні слів із звуками [з]-[ж].

Насамкінець малюки відгадували загадки, вітали іменинників, дарували їм жоржини та читали склади, написані на їхніх пелюстках й зефіринках (дидактична гра «Склади слова»), допомагали звірятам обводити  склади з буквою «З» у словах та читати їх (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати» ч. 1, с. 96).

Рубрика: Заняття у молодшій групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37