Збираємо  грибочки

На занятті з навчання читання діти повторювали вже знайомі букви, знайомилися з буквою «И» та викладали її з олівців.

Олена НЕДІЛЬСЬКА, вихователь ДНЗ № 5 «Сонечко», м. Біла Церква, Київська область.

На заняття з навчання читання нова буква «И» прилетіла до діток на парашуті та разом вони вирушили до «казкового» лісу, де росли незвичайні грибочки – у кожного з них було своє ім’я. Діти знаходили грибочки, на яких зображені вже знайомі букви і розкладали їх у відповідні кошики з  відповідною буквою.

Під час дидактичної гри «Впізнай звук» дошкільники називали букви, зображені на картках і пригадували слова, що починаються із букв, які діти впізнали.

При ознайомленні з буквою «И»  діти дізналися, що на цю букву слова не починаються, вивчили графічне зображення букви і рахували зі скількох паличок вона складається.

А ще старанно і уважно викладали букви з кольорових олівців (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1., ст. 33-34).

Із усіма завданнями дошкільники впоралися на «відмінно».

Рубрика: Заняття у молодшій групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37