Разом із клоунами

На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «З», розглядали велику та маленьку букви, уявляли, на що вони схожі, вчилися читати та розрізняти слова з вивченою буквою.

 

 

 

 

 

 

 

Олена СТРЕПЕТОВА, вихователь ДНЗ №23 «Дзвіночок», м. Біла Церква, Київська обл.

 

Ознайомлення з літерою «З» розпочалося з сюрпризного моменту. В гості до дітей ДНЗ №23 «Дзвіночок» м. Білої Церкви Київської обл. прийшли Клоун із Зеброю (іграшки) та принесли букву «Зз». Діти розглянули велику та маленьку букви, уявляли, на що вони схожі, шукали у кімнаті склади з буквою «З».

Потім малята погралися в дидактичну гру «Чий хвіст?». Діти викладали букву «З» з кілечок, лічильних паличок, шукали на картинках предмети із заданою буквою.

Далі продовжили роботу за посібником Л. Шелестової «Вчимося читати»(ч. 1, ст. 95) – шукали капусту для зайчиків. Погралися із Зеброю в гру «Склади ланцюжок».

Діти завжди із задоволенням працюють з посібниками Л. Шелестової «Вчимося читати».

 

 

 

 

 

Рубрика: Заняття у середній групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та розрізняти слова з вивченою буквою. Людмила ГУСЄВА, ...

  • Разом із клоунами

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «З», розглядали велику та маленьку букви, уявляли, на що вони схожі, ...

  • Як малята друзям допомагали

    На занятті з навчання читання діти закріплювати вміння розпізнавати вивчені букви «Я» та «Є», зображувати їх різними способами, утворювати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37