Разом із клоунами

На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «З», розглядали велику та маленьку букви, уявляли, на що вони схожі, вчилися читати та розрізняти слова з вивченою буквою.

 

 

 

 

 

 

 

Олена СТРЕПЕТОВА, вихователь ДНЗ №23 «Дзвіночок», м. Біла Церква, Київська обл.

 

Ознайомлення з літерою «З» розпочалося з сюрпризного моменту. В гості до дітей ДНЗ №23 «Дзвіночок» м. Білої Церкви Київської обл. прийшли Клоун із Зеброю (іграшки) та принесли букву «Зз». Діти розглянули велику та маленьку букви, уявляли, на що вони схожі, шукали у кімнаті склади з буквою «З».

Потім малята погралися в дидактичну гру «Чий хвіст?». Діти викладали букву «З» з кілечок, лічильних паличок, шукали на картинках предмети із заданою буквою.

Далі продовжили роботу за посібником Л. Шелестової «Вчимося читати»(ч. 1, ст. 95) – шукали капусту для зайчиків. Погралися із Зеброю в гру «Склади ланцюжок».

Діти завжди із задоволенням працюють з посібниками Л. Шелестової «Вчимося читати».

 

 

 

 

 

Рубрика: Заняття у середній групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37