Веселий барабан

На занятті з навчання читання  діти знайомилися з відкритими складами та буквою «Б», розвивали словниковий запас, зв’язне мовлення, логічне мислення, а також навички різних видів продуктивної  діяльності і розширювали уявлення про навколишній світ.

Олена БОЙКО,  вихователь ДНЗ № 12 «Джерельце», м. Біла Церква,  Київська обл.

На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «Б», для цього дошкільники викладали її з природного матеріалу (жолудів, квасолі, шишок) – це допомагає малятам швидко і невимушено засвоїти образ букви.

Потім діти дописували нову букву до складів та читали їх (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1, ст. 54).

На фізкультхвилинці малюки проспівували пісеньки барабана з використанням відкритих складів (різні варіанти букв, що позначають голосні звуки біля нової букви).

А особливо дітям сподобалося вирізувати капелюшки для дівчаток та прикрашати їхні голівки відповідно до прочитаного складу на одязі (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1, ст. 55).

Всі дітки були дуже старанними на занятті.

 

Рубрика: Заняття у середній групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Звук та буква «Д»

    На занятті з навчання грамоти старші дошкільники знайомилися з буквою «Д», вправлялися у читанні складів, слів із цією буквою, закріпили ...

  • Лист від Пустунчика

    На занятті з навчання читання дошкільники вчилися читати словосполучення та речення;  поглибили знання про електроприлади й їхнє призначення; закріпили правила ...

  • Пригоди різнокольорової рибки

    На занятті з навчання читання діти середнього дошкільного віку закріплювали знання про звуки та букви, які їх позначають, а також ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37