Як малята друзям допомагали

На занятті з навчання читання діти закріплювати вміння розпізнавати вивчені букви «Я» та «Є», зображувати їх різними способами, утворювати та читати склади з ними.

 

 

 

 

 

 

 

Галина ЗАГОРІВСЬКА, вихователь, ЗДО № 20 «Берізка», м. Біла Церква, Київська обл.

На початку заняття діти ЗДО № 20 «Берізка», м. Білої Церкви, Київської обл.

шукали нещодавно вивчені букви «Я» та «Є» серед хороводу.

Потім за допомогою пластиліну ліпили букву «Є», а на тарілочках з манкою писали букву «Я».

Потім Яся та Єва покликали малят на допомогу: слід було поділити різнокольорові фігури зі складами між дівчатками. Діти за допомогою пазлів самостійно утворювали склади із літер «Я» та «Є» і читали їх.

Потім допомоги попросили Євген та Ярослав. Необхідно було знайти фігури, які намалювали хлоп’ята та з’єднати їх лінією (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1, ст. 220).

Як же добре і букви закріпити, і склади читати, ще й друзям допомагати!

Рубрика: Заняття у середній групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та розрізняти слова з вивченою буквою. Людмила ГУСЄВА, ...

  • Разом із клоунами

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «З», розглядали велику та маленьку букви, уявляли, на що вони схожі, ...

  • Як малята друзям допомагали

    На занятті з навчання читання діти закріплювати вміння розпізнавати вивчені букви «Я» та «Є», зображувати їх різними способами, утворювати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37