Як малята друзям допомагали

На занятті з навчання читання діти закріплювати вміння розпізнавати вивчені букви «Я» та «Є», зображувати їх різними способами, утворювати та читати склади з ними.

 

 

 

 

 

 

 

Галина ЗАГОРІВСЬКА, вихователь, ЗДО № 20 «Берізка», м. Біла Церква, Київська обл.

На початку заняття діти ЗДО № 20 «Берізка», м. Білої Церкви, Київської обл.

шукали нещодавно вивчені букви «Я» та «Є» серед хороводу.

Потім за допомогою пластиліну ліпили букву «Є», а на тарілочках з манкою писали букву «Я».

Потім Яся та Єва покликали малят на допомогу: слід було поділити різнокольорові фігури зі складами між дівчатками. Діти за допомогою пазлів самостійно утворювали склади із літер «Я» та «Є» і читали їх.

Потім допомоги попросили Євген та Ярослав. Необхідно було знайти фігури, які намалювали хлоп’ята та з’єднати їх лінією (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1, ст. 220).

Як же добре і букви закріпити, і склади читати, ще й друзям допомагати!

Рубрика: Заняття у середній групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37