Маленькі помічники

На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про букву «Н», складали склади з цією буквою і читали їх.

Лілія ХОМЕНКО, вихователь ДНЗ № 29 «Барвінок», м. Біла Церква, Київська обл.

Закріплення знань про букву «Н» для дітей із ДНЗ № 29 «Барвінок» м. Білої Церкви Київської обл. розпочалося із сюрпризного моменту, коли в гості завітала лялька Надійка і попросила допомогти їй виконати завдання: назвати букви і серед них знайти ту, яку вони вже вивчили на попередньому занятті.

Малята легко впоралися з цим і вирішили навчити ляльку Надійку писати букву «Н» незвичним способом – пальчиком на манній крупі.

Потім малюки залюбки проходжали доріжкою, яка складалася із букв і, наступаючи на кожну, називали їх.

Далі діти розфарбовували і вирізали печиво для Надійчиної бабусі, на якому були написані склади з буквою «Н», (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», с. 125), та читали утворені склади. При цьому дошкільники закріпили навички роботи з ножицями та вміння розфарбовувати.

Ще одним завданням було відшукати намистинки, які випали з намиста (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», с. 127). Насамкінець малюки ще й перевірили одне одного, правильно читаючи склади.

Рубрика: Заняття у старшій групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37