Подорож до лісу

На занятті з навчання читання діти закріпили знання про вивчені букви й уміння читати склади з ними, систематизували знання про весняні зміни в природі, житті тварин та птахів.

Світлана ФІЛЛІПОВА, вихователь ДНЗ № 28 “Горобинонька”, м. Біла Церква, Київська обл.

 Подорожуючи лісом, діти ДНЗ № 28 “Горобинонька” м. Білої Церкви Київської обл. зустрілися з лисичкою. Разом вони читали склади зі знайомими буквами, систематизували знання про весняні зміни в природі, житті тварин та птахів. Малюкам цікаво було порівнювати слова за кількістю букв та складів, слухати спів пернатих, дзюрчання струмка, визначати місце звука у назвах первоцвітів. А під час дидактичної гри «Знайди лисичці друга» дошкільники залюбки читали склади з буквою «Л».

Наступним завданням було: відшукати склади, розміщені в хаотичному порядку (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 111) – і діти легко з ним упоралися.

Далі малята з інтересом вправлялися у викладанні букви «Л» та складів з нею за допомогою сірників та лічильних паличок, малювали на піску тощо.

Насамкінець діти вирізали фігури ножицями, складали та наклеювали половинки деталей і читали написані слова (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 113).

Рубрика: Заняття у старшій групі
Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37