Про мене

Мої вітання! Мене звати Людмила Шелестова, і я рада спілкуванню з вами у своєму блозі.Більше 25 років я професійно займаюся педагогікою як науковець і як практик. До кола моїх професійних інтересів входять питання:

Результати моїх наукових пошуків висвітлено у моїх  публікаціях

Протягом усіх цих років я прагнула відшукати досконаліші й сучасніші педагогічні технології та засоби розвитку дітей, щоб вони мали інтерес до пізнання, високу мотивацію до власного саморозвитку. Мій досвід, постійне навчання та наполегливість допомогли мені досягти успіхів у реалізації цієї мети.

Наразі я є автором декількох унікальних книжок для дітей, за якими навчилися читати близько 90000 дошкільнят. Також я реалізовую освітньо-консалтинговий проект, метою якого є підвищення професійного рівня педагогів, допомога їм у освоєнні та впровадженні у власну педагогічну практику інноваційних технологій, покращення якості педагогічного процесу. На сьогодні близько 2 тисяч педагогів дошкільних навчальних закладів пройшли мої навчальні семінари.

Я не хочу сказати, що уже досягла всього, чого хотіла. Моє професійне зростання продовжується! Проте за ці роки я набула таких компетенцій, які дають змогу допомагати іншим у вибудовуванні стратегії й тактики своєї педагогічної діяльності, вибудовувати її системно.

Сподіваюся, що зможу допомогти вам!

Людмила Шелестова

Людмила Шелестова – доктор педагогічних наук, автор розвивальних книжок для дітей та методичних посібників для педагогів і батьків; науковець і практик з 25-річним досвідом роботи в сфері освіти та педагогічної журналістики.

Візитівка Людмили Шелестової – власна унікальна методика навчання читання дітей дошкільного віку, якою користуються не лише батьки, а й успішно працюють близько 5000 дитячих садків у різних регіонах України.

Науковців багато, практикуючих науковців – одиниці!

Відеоблог

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Дивіться про розвиток, навчання і виховання дітей дошкільного віку!

Дивитись всі відео
Заняття в дитсадку
  • Квіткова історія

    На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «M», знаходили в словах склади з вивченою буквою, викладали букву «М» ...

  • Подорож Жука

    На занятті з навчання читання діти закріплювали знання про вивчену букву «Ж», складали та виділяли з нею склади; вправлялися у ...

  • Приємно познайомитися – буква «С»!

    Заняття з читання. Знайомство з літерою “С” На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «С», вчилися читати та ...

Дивитись всі заняття
Книга відгуків
Організація свят

Бажаєте організувати для своєї дитині незабутнє свято в її День народження? Або просто влаштувати для своєї малечі тематичне свято?

Юлія – професійний аніматор, педагог-організатор із багаторічним досвідом роботи з дітьми – подарує чудовий настрій вашій дитині та її друзям. Батькам також не доведеться сумувати! Ваші діти вирушать у чарівну подорож з казковими друзями, протягом якої будуть гратися і змагатися, відпочивати і розважатися, брати участь в різноманітних конкурсах та іграх як зі своїми друзям, так і з батьками.

Створіть святковий настрій для своєї дитини!

097 543 80 37