Яка буква у водоймі?

Анжела АБРАМОВАвихователь, ДНЗ № 25 «Оленка», м. Біла Церква, Київська обл.
Ознайомлення з буквою «Р» ми розпочали з прослуховування вірша Н. Забіли «Равлики у траві», за допомогою якого діти визначали, який звук найчастіше звучить у словах.
Дуже сподобалось малятам ознайомлення з графічним зображенням букви Р та використання інноваційної техніки: малювання на піску. Це завдання для дітей було дуже цікавим, тому що написані букви світилися на піску.
Цікаво дітям було познайомитися з мешканцями водойм, у назвах яких є буква Р.
Використання різноманітного природного матеріалу: камінців, жолудів, горіхів, кісточок, ягід горобини (Л. Шелестова «Вчимося читати», ч. 1, с. 138) сприяло кращому запам’ятовуванню букви Р.
Діти із захопленням виконували й інші завдання із посібника (Л. Шелестова «Вчимося читати» ч. 1, с. 139) — вирізали та наклеювали хвости рибок, складали та читали склади, написані на рибах. Дітям було цікаво обводити склади у словах (Л. Шелестова «Вчимося читати», ч. 1, розд. 2, с. 142) і читати ці склади.
Дуже захопливим для дітей виявилось завдання вирізати тюльпани, розрізати їх навпіл та складати слова з двох половинок тюльпанів (Л. Шелестова «Вчимося читати», ч. 1, розд. 2, с. 143).

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *