Зимова подорож

Юлія БУСЛОВСЬКАвихователь, ДНЗ № 29 «Барвінок», м. Біла Церква, Київська обл.
Закріплення літери C розпочалося із сюрпризного моменту. В гості до дітей завітав сніговичок Сеня. Для нього діти називали літери, які вони вже вивчили, і відшукали нову, яку вони вчили на попередньому занятті.
Діти легко впоралися із поставленим перед ними завданням і після цього сніговичок Сеня попросив дітей прикрасити ялинки незвичайним способом: розмістити новорічні прикраси відповідно до літери, що зображена на верхівці ялинки, називаючи слово на ту літеру, яка зображена на кульці.
Наступним завданням було навчити сніговичка писати на папері літеру С кольоровими олівцями. За це Сеня приніс дітям цікаве завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 147) — вирізати деталі, яких не вистачало кожному сніговичку, та допомогти знайти їм свої загублені предмети, на яких також є букви. Діти з великим задоволенням впоралися із поставленим завданням, під час виконання якого ще й закріпили навички вирізання.
Цікавим для дітей виявилося і завдання відшукати замок з літерою С (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 153). Діти впоралися із завданням, закріпили навички орієнтування на папері та перевірили одне одного, правильно читаючи склади.
Сніговичку Сені дуже сподобалося в гостях у малят, він був дуже вдячний дітям, які все вправно виконували та чудово читали, і за це він подарував їм нову гру — «Чобітки з буквами».

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *