Про автора

Про мене

Мої вітання! Мене звати Людмила Шелестова, і я рада спілкуванню з вами у своєму блозі. Більше 25 років я професійно займаюся педагогікою як науковець і як практик. До кола моїх професійних інтересів входять питання:
  • теорії навчання та виховання дітей;
  • розвитку здібностей та обдарованості дітей;
  • специфіки розвитку дітей у дошкільному віці тощо.

Результати моїх наукових пошуків висвітлено у моїх публікаціях

Протягом усіх цих років я прагнула відшукати досконаліші й сучасніші педагогічні технології та засоби розвитку дітей, щоб вони мали інтерес до пізнання, високу мотивацію до власного саморозвитку. Мій досвід, постійне навчання та наполегливість допомогли мені досягти успіхів у реалізації цієї мети.

Наразі я є автором декількох унікальних книжок для дітей, за якими навчилися читати близько 130000 дошкільнят. Також я реалізовую освітньо-консалтинговий проект, метою якого є підвищення професійного рівня педагогів, допомога їм у освоєнні та впровадженні у власну педагогічну практику інноваційних технологій, покращення якості педагогічного процесу. На сьогодні близько 2 тисяч педагогів дошкільних навчальних закладів пройшли мої навчальні семінари.

Я не хочу сказати, що уже досягла всього, чого хотіла. Моє професійне зростання продовжується! Проте за ці роки я набула таких компетенцій, які дають змогу допомагати іншим у вибудовуванні стратегії й тактики своєї педагогічної діяльності, вибудовувати її системно.

Сподіваюся, що зможу допомогти вам!

Ласкаво просимо до нашого магазину

Робочі зошити для дітей, методичні посібники для батьків та педагогів, альбоми розвивальних завдань

Відео-, фото- та текствові звіти з майстер-класів та тренінгів, занять в дитячих садочках всієї України

Авторський блог Людмили Шелестової з фаховим поясненням своєї методики та корисними порядами для батьків та вихователів