Про автора

Мої вітання! Мене звати Людмила Шелестова, і я рада спілкуванню з вами у своєму блозі. Більше 25 років я професійно займаюся педагогікою як науковець і як практик. До кола моїх професійних інтересів входять питання:

  • теорії навчання та виховання дітей;
  • розвитку здібностей та обдарованості дітей;
  • специфіки розвитку дітей у дошкільному віці тощо.

Результати моїх наукових пошуків висвітлено у моїх публікаціях

Протягом усіх цих років я прагнула відшукати досконаліші й сучасніші педагогічні технології та засоби розвитку дітей, щоб вони мали інтерес до пізнання, високу мотивацію до власного саморозвитку. Мій досвід, постійне навчання та наполегливість допомогли мені досягти успіхів у реалізації цієї мети.

Наразі я є автором декількох унікальних книжок для дітей, за якими навчилися читати близько 130000 дошкільнят. Також я реалізовую освітньо-консалтинговий проект, метою якого є підвищення професійного рівня педагогів, допомога їм у освоєнні та впровадженні у власну педагогічну практику інноваційних технологій, покращення якості педагогічного процесу. На сьогодні близько 2 тисяч педагогів дошкільних навчальних закладів пройшли мої навчальні семінари.

Я не хочу сказати, що уже досягла всього, чого хотіла. Моє професійне зростання продовжується! Проте за ці роки я набула таких компетенцій, які дають змогу допомагати іншим у вибудовуванні стратегії й тактики своєї педагогічної діяльності, вибудовувати її системно.

Сподіваюся, що зможу допомогти вам!

Ласкаво просимо до нашого магазину

  • Робочі зошити для дітей, методичні посібники для батьків та педагогів, альбоми розвивальних завдань
  • Відео-, фото- та текствові звіти з майстер-класів та тренінгів, занять в дитячих садочках всієї України
  • Авторський блог Людмили Шелестової з фаховим поясненням своєї методики та корисними порядами для батьків та вихователів