Для творчих педагогів і дбайливих батьків

17 серпня 2019 р. у м. Києві пройшов семінар для творчих педагогів і дбайливих батьків, що приїхали з різних куточків країни: Рівного і Хмельницького, Житомира, Чернігова, Сум, Полтави, ну і, звісно, з Києва та Київської обл. Його провела Людмила Володимирівна Шелестова, доктор педагогічних наук, провідний науковий співробітник відділу дидактики Інституту педагогіки НАПН України. Науковець розповіла учасникам семінару про авторську методику навчання читання дошкільнят та особливості роботи за нею з дітьми різного віку. Примітно, що цією методикою можуть скористатися й учителі початкової школи для навчання читання першокласників.

А також слухачі мали нагоду поспостерігати просто під час семінару за заняттям з 5-річною дівчинкою Дашею, яка за півроку навчилась читати слова, скориставшись посібником «Вчимося читати». Наразі дівчинка демонструвала навички читання словосполучень, речень і невеликих текстів. Ще одній маленькій читачці, що вже закінчила 1-й клас і яка відвідувала семінар з мамою, теж дуже сподобалася книжка, тож дівчинка залюбки долучилася до читання.

Усі учасники виявили зацікавленість до наукового доробку Людмили Володимирівни і висловили побажання щодо подальшої співпраці!