Допоможемо чарівнику Хоттабичу

Ірина КОВАЛЕНКОвихователь, ДНЗ № 4 «Снігуронька», м. Біла Церква, Київська обл.
На заняття до малят завітав чаклун ХоттабичВін приніс багато цікавих завдань і власних речей. Чарівник дуже поспішав, тому переплутав свої речі з іншими. Дітям було запропоновано знайти речі Хоттабичавиконавши завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 189).
Наступною несподіванкою було те, що Хоттабич начаклував багато пар взуття, але, де він їх розмістив, забувся. Пам’ятає лише, що залишив там свої сліди. У дидактичній грі «Стежина» діти по складах на слідах прочитали слова.
Для розширення знань про склади було запропоновано гру «Знайди пару кожному чобіточку» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 188).
Також діти з великим задоволенням виконали ще одне завдання Хоттабичаа саме — обвели олівцем склади із заданою буквою та прочитати слова (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 188).
Як виявилось, чарівник полюбляє не лише чаклувати, а й мандрувати. Цього разу він здійснив свою подорож на кораблях, кожен із яких має свою назву. Але щоб прочитати назви цих кораблів, потрібно з’єднати їхні половинки в один цілий корабель (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 191).