Іменини з індичкою

Тетяна БАДЗЮХвихователь ДНЗ № 30″Росиночка”, м. Біла Церква, Київська обл.
Дошкільнята запросили індичку в дитсадок на День іменинника.
Прочувши віршика, вони зразу зрозуміли, що будуть вивчати нову літеру. Оскільки слова «іменини» та «індичка» починаються з І, вони зрозуміли, що це буде літера І.
Кмітливість вихованців відзначилася у грі про подарунки «Чарівний мішечок». Діти відразу зрозуміли, якщо іменини —значить подарунки. Тому кожен намагався швидше і більше розфарбувати зірочок зі складами з літерою І, щоб подарувати індичці (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 41).
Із появою нової гості на іменинах, та ще такої, що розгубила горішки для подарунку, діти швиденько зосередились на зображеннях у посібнику і відразу заходилися виконувати завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 42). Вони збирали розгублені горішки із зображеною літерою І та приклеювати їх у коморі.
Малята легко впоралися з читанням складів з літерою І на зірочках та горішках (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 43).
На заключному етапі дітки попрощалися з індичкою і подарували їй на прощання доріжку з камінців у вигляді літери І.
За гарне свято індичка пригостила дітей іменинним пирогом. Дітки ласували пирогом та прощалися з індичкою до наступної зустрічі.