Інноватика в сучасній освіті

18 жовтня 2011 року об 11:00 у Київському Палаці дітей та юнацтва заступник міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Жебровський відкрив ІІІ Національну виставку-презентацію «ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ».
В урочистому відкритті виставки також взяли участь Василь Мадзігон, Перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України, Світлана Рудько, начальник Головного управління освіти і науки міста Києва Віра Горюнова, директор компанії «Виставковий Світ», Віталій Сокол, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий Світ»  та інші. Вони привітали учасників, зазначивши, що виставка є однією з найголовніших подій у житті освітян.
В межах цієї виставки проходив конкурс освітніх інновацій за різними номінаціями. На конкурс в номінації «Інновації в дошкільному навчальному закладі» було представлено навчально-розвивальний посібник Л.В.Шелестової «Вчимося читати» для дітей 5 – 7 років у двох частинах. За результатами конкурсу Людмила Шелестова, старший науковий співробітник лабораторіїдошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, кандидат педагогічних наук нагороджена почесним дипломом за активну участь у розробці та впровадженні освітніх інновацій.