Клоун Кузя

На занятті з навчання читання діти познайомилися з новою буквою «К», викладали її з пазлів та олівців, вправлялися у знаходженні щойно вивченої букви у складах, вчилися розрізняти велику і маленьку букви, закріпили вміння використовувати набуті знання на практиці.

All-focus
All-focus

Олена ГОВГАЛЕНКОвихователь ЗДО (ясла-садок) комбінованого типу № 30 «Росиночка», м. Біла Церква, Київська обл.

На заняття до дітей ЗДО комбінованого типу № 30 «Росиночка» м. Білої Церкви Київської області на повітряній кулі прилетів кумедний клоун Кузя і приніс у подарунок букву «К». Малята розглянули незнайому їм букву і склали її з м’яких пазлів.

Спочатку клоун Кузя запропонував серед повітряних куль, на яких були зображені букви, знайти кулю з великою і маленькою буквами «Кк», а потім діти утворили склад «КА».

Згодом дошкільники за допомогою кольорових олівців виклали щойно вивчену букву.

Далі клоун Кузя взявся допомогти друзям підібрати м’ячі для кожного артиста й прочитати утворені склади, і діти залюбки виконали завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 101).

Наприкінці заняття малюки пограли у дидактичну гру «Цирк», де мали можливість обрати клоунів з атрибутами, на яких були написані склади з буквою «К», вигадати їм кумедні імена і розмістити на цирковій арені.

Кульмінацією заняття стало вручення повітряних куль із написом «Молодець» за правильно виконані завдання і фотографування з використанням фотобутафорії.