Книга і письменник

На занятті з навчання читання діти знайомилися з творчістю педагога, а також багато цікавого дізналися про професією письменника; закріплювали знання про букву «П» і складали склади із буквою «П»

 

Ліна КУБЕНКО, вихователь ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка», м. Біла Церква, Київська обл., Тетяна РЯБЧУК, вчитель-логопед ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка», м. Біла Церква, Київська обл.

До дня народження В. О. Сухомлинського у старшій логопедичній групі № 7 закладу дошкільної освіти № 18 «Ясочка» під час проведення тематичного заняття діти знайомилися з творчістю педагога, а також багато цікавого дізналися про професією письменника.

Далі дошкільники закріплювали знання про букву «П». За допомогою природнього матеріалу викладали букву, виконуючи завдання папуги (за посібником Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, сторінка 131).

Потім дітки допомогли папугам зібрати свої пір’їнки із складами. А насамкінець складали склади із буквою «П» у розквітлих на сонці квітках (за посібником Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, сторінка 133).