Лисиччина наука

На занятті з навчання читання діти знайомилися з новою буквою «И», знаходили її серед інших букв і викладали її з різних матеріалів.

 
 
 
 
 
 
Наталія УТЕЧЕНКО, вихователь ДНЗ № 26 «Струмочок», м. Біла Церква, Київська обл
 На заняття з навчання читання для малюків молодшої групи ДНЗ № 26 «Струмочок» м. Білої Церкви Київської обл. завітала лисичка. Вона принесла з собою зображення тварин, у назві яких є буква «И». Діти розглянули букву, вивчили вірш про неї і знаходили її зображення в груповій кімнаті.
Спершу діти виконували завдання «Знайди букву серед інших букв» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1 ст. 34) й з’ясовували, на якій рослині зображена буква «И» і чи є вона в назві.
Наступне завдання (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1 ст. 34) сприяло розвитку уваги та закріплення понять «один» і «багато»: діти рахували кількість грибів з буквою «И» та іншими буквами.
Далі дітки взялися за виконання завдання зі ст. 34 (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати» ч.1.) – розфарбовували гриби, намагаючись не виходити за контури малюнка.
А насамкінець дошкільнята із задоволенням викладали букву «И» з різних підручних матеріалів – каштанів, камінчиків, ґудзиків та ін.