Лисиччина наука

На занятті з навчання читання діти познайомилися з новою буквою «И», розвивали фонематичний слух та увагу в грі «Прочитай склад з осіннього листочка»; вправлялися у знаходженні раніше вивчених букв у складах, закріпили вміння використовувати набуті знання на практиці.

 Тетяна ІСАЧЕНКО, вихователь  ДНЗ № 5 «Сонечко», м. Біла Церква, Київська обл.

На заняття до дітей ДНЗ № 5 «Сонечко» м. Білої Церкви Київської обл. завітала лисичка, яка запросила їм у чарівну подорож, де малюки зможуть вивчити невідому їм поки букву «И».

Дітки залюбки виконували завдання, які їм пропонувала лисичка, та відповідали на запитання аж поки на їхньому шляху не трапилася незнайома буква. Тоді дошкільники познайомилися з буквою «И» та розглянули її графічне зображення.

Далі під час дидактичної гри «Прочитай склад з осіннього листочка» навчилися читати та розрізняти склади  з раніше вивченими буквами.

Насамкінець малята допомагали лисичці старанно розкладати  морквинки до кошиків із відповідними буквами, розфарбовували грибочки та повітряну кульку (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 33-35).