Лисичка в гостях у малят

На занятті з навчання читання дошкільники закріпили знання про голосні букви «А», «О», «У», «И», «Е», «І», вчилися працювати з роздатковим матеріалом (ґудзиками, камінчиками, паличками), вміло добирали слова на заданий звук; а також вправлялися у граматичній правильності мовлення.

 

Алла Гацанюк, вихователь ДНЗ № 28 «Горобинонька», м. Біла Церква, Київська область.

У гості до дошкільників середньої групи ДНЗ № 28 «Горобинонька» м. Білої Церкви Київської області прийшла лисичка і принесла чарівну книгу із завданнями на закріплення вивчених на попередніх заняттях букв «А», «О», «У», «И», «Е», «І». Малята легко впоралися з назвою букв, уміло добирали слова на заданий звук, розповідали чистомовки, вірші.

Далі дошкільники захоплено працювати з роздатковим матеріалом (ґудзиками, камінчиками, паличками), за допомогою яких вони викладали ці букви.

Під час виконання наступного завдання, а саме – розповідання вірша за ілюстраціями, малята зрозуміли, що від зміни звука, змінюється слово (кіт – кит, лис – ліс, кинь – кінь).

Насамкінець діти працювали за посібником Л. Шелестової («Вчимося читати», ч. 1, ст. 46): знаходили вивчені букви, старанно розфарбовуючи рибку в жовто-блакитний колір.

Запропоновані завдання виявилися цікавими, пізнавальними для малят.