Мудрий олень

На занятті з навчання читання діти познайомилися з новою буквою «О» і викладали її із каштанів; розвивали фонематичний слух та увагу в грі «Спіймай звук»; вправлялися у знаходженні щойно вивченої букви у складах, закріпили вміння використовувати набуті знання на практиці.

Юлія БОЙКОвихователь ДНЗ (ЦРД) № 12 «Джерельце», м. Біла Церква, Київська обл.

На заняття до дітей середньої групи «Ластівка» ДНЗ (ЦРД) № 12 «Джерельце» м. Білої Церкви Київської обл. на гостину завітав благородний олень. Він привіз на спині нову букву для вивчення – букву «О»  (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 13), яку потрібно було розфарбувати.

Далі гість запропонував дошкільникам викласти букву «О» за допомогою каштанів (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 14).

Потому для розвитку фонематичного слуху та уваги малюки пограли у гру «Спіймай звук» (вихователь називала слова, діти, почувши слово зі звуком [о], плескали у долоні).

Потім малята продовжили  працювати за посібником (Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 15): знаходили огірочки з буквою «О» та вирізали їх.

Насамкінець дітки допомагали оленяті розфарбувати різними кольорами кульки, на яких є склади з буквами «А» та «О» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, с. 17)