Наші іграшки цікаві

На занятті з навчання читання діти  закріплювали знання про букву «С», складали і прочитували склади з буквою «С».
 
Тетяна ЛЯШЕНКО, вихователь ДНЗ № 35 «Вербиченька», м. Біла Церква, Київська область.
 На заняття до дітей старшої групи ДНЗ № 35 «Вербиченька» м. Білої Церкви, Київської обл. у гості завітало багато іграшок і принесли дітям чимало цікавих завдань.
Спочатку діти гралися у гру «Спіймай звук», де серед складів і слів «ловили» звук, який позначає буква «С».
Потім малята ловили пелюсточки «чарівної квітки». На пелюстках з обох боків зображені картинки, але тільки одна з них із буквою «С». Діти шукали картинку з відповідною буквою і викладали квітку на фланелеграфі.
На одній з пелюсток було наступне завдання: знайти в груповій кімнаті лист, де була схована буква «С». Опісля малята фантазували, на що схожа буква, потім малювали її пальчиком в повітрі, а також на піску, викладали з природного матеріалу – квасолі, насіння, камінчиків, і знаходили її зображення на картках в груповій кімнаті.
Потім діти виконували завдання за посібником Л. Шелестової («Вчимося читати, ч. 1, с. 145146): знаходили незнайому букву і читали склади, що утворилися.
Малята дізналися багато нового про іграшки, вивчили нову букву, читали склади і слова. Вони намагалися якнайшвидше виконати завдання і були задоволені своїми результатами.