Наталочка у нас  в гостях

На занятті з навчання читання дошкільники познайомилися з буквою «Н» та її графічним зображенням, викладали її з каштанів та зображали за допомогою власних тіл; вправлялися у впізнаванні букви «Н» та вчилися читати з нею склади. З метою вдосконалення моторики артикуляційного апарату та розвитку мовного дихання розучили скоромовку.

 

Лариса ШАРАЙвихователь санаторного  закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) № 23 «Дзвіночок»,  м. Біла Церква, Київська обл.

 У гості до малят групи «Ластівка» ясла-садка № 23 «Дзвіночок» м. Білої Церкви Київської обл. завітала  лялька Наталочка. Вона розповіла, що дуже любить рукоділля, і принесла у подарунок малятам ножиці, нитки та каштани. Тож запропонувала діткам знайти половинки ножиць та познайомитися з буквою «Н» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати» ч. 1, ст. 122). Діти розглянули велику та маленьку букви, потім, розділившись на пари, утворили її, а далі  виклали букву «Н» із каштанів на підлозі.

Продовжили дошкільники роботу за посібником (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 123), розфарбовуючи та проспівуючи склади.

Лялька Наталочка була дуже задоволена і подарувала дітям намистини та ниточки. Малюки під керівництвом педагога з’ясували, з якого звука починаються ці слова та назвали слова, що з починаються зі звука, позначеного на письмі буквою «Н». Потім діти нанизували намистини, створюючи своє намисто.

Насамкінець малята розучили скоромовку про носорога та розфарбували його в коричневий колір, закріплюючи навички читання складів з буквою «Н» (посібник Л. Шелестової, «Вчимося читати», ч. 1, ст. 124).