Незнайчин день народження

На занятті з навчання читання дошкільники познайомилися з буквою «Б» та її графічним зображенням, вправлялися у впізнаванні букви «Б» та вчилися читати з нею склади, викладали букву «Б» з жолудів або кісточок персиків.

Любов ПЛЯСЕЦЬКА, вихователь ЗДО № 4 «Снігуронька», м. Біла Церква, Київська область

До дошкільників середньої групи ЗДО № 4 «Снігуронька» м. Білої Церкви Київської області завітав Незнайко. У нього був день народження, тож іменинник вирішив запросити гостей. Діти подарували імениннику букварик-дошколярик, щоб вивчав літери, та будильник, щоб не запізнювався на заняття в дитячий садок.

На cвяті малюки вітали іменинника, водили хороводи і співали голосні звуки. Незнайко запросив своїх друзів на парний танок і роздав їм букви, що позначають голосні звуки. Одному гостю дісталася незнайома буква. Дошкільники дізналися, що це буква «Б», а схожа вона на бегемотика.

Для гостей Незнайко підготував цікаві розваги. Спочатку діти розфарбували барабан з буквою «Б» (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати» ч. 1, ст. 53-54). Далі викладали букву «Б» з жолудів або кісточок персиків.

А наостанок малюки погралися у дидактичну гру «Посади жучка-сонечко на листочок».