Ознайомлення  з буквою «И»

На занятті з навчання читання молодші дошкільники знайомилися з буквою «И», відшукували її у складах та словах на сторінках книжки, вирізали та обводили вивчену букву.

Тетяна ГРІНЧІЙ, вихователь ЗДО № 35 «Вербиченька», м. Біла Церква, Київська обл.

Ознайомлення з буквою «И» молодші дошкільники ЗДО № 35 «Вербиченька» м. Білої Церкви Київської області розпочали з розглядання  графічного зображення букви, потім шукали грибочки із відповідною буквою серед інших букв, з’ясовували, чи проспівується вивчена буква, закріпили вміння правильно тримати олівець, вчилися заштриховувати контури букви зліва направо (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 3334).

Далі малята в  груповій кімнаті  легко відшукали та обвели букву «И» в словах, складах та із задоволенням виклали її з паличок на столі (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 3536).

Виконання наступного завдання дало змогу дітям не тільки відшукати склади з буквою «И» на сторінках книжки та вирізати їх, а й закріпити знання про вивчену букву. Дошкільники залюбки знаходили м’ячики, на яких є склади із буквою «И» і вирізали їх (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 37).