Така важлива гігієна

На занятті з навчання читання старші дошкільники ознайомилися зі статевою приналежністю, гігієною; читали слова, словосполучення, речення та короткий вірш на цю тему.
 Катерина ШАБЕЛЬНА, вихователь ДНЗ № 35 «Вербиченька», м. Біла Церква, Київської області.
Ознайомлення зі статевою приналежністю діти старшої групи розпочали з розгляду ілюстрацій і з’ясували, що кожна людина належить до певної статі.
Потім легко впорались із читанн ям слів: хлопчик, чоловік, дівчинка, жінка (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 14) та з’єднали їх з відповідними малюнками.
Далі дітки закріплювали знання про певні гігієнічні процедури, які кожна людина виконує щодня, читали словосполучення та зображали прочитані гігієнічні процедури (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 15-16). А також розглядали малюнки про те, як постійні гігієнічні та спортивні процедури зміцнюють здоров’я, вирізали і наклеювали надписи до кожного з них (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 17).
Насамкінець дітки переконалися, що навіть казкові герої дбають про своє здоров’я і роблять зарядку – прочитали вірш про Буратіно (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 19) та розфарбовували того Буратіно, який їм найбільше сподобався.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *