Така важлива гігієна

На занятті з навчання читання старші дошкільники ознайомилися зі статевою приналежністю, гігієною; читали слова, словосполучення, речення та короткий вірш на цю тему.
 Катерина ШАБЕЛЬНА, вихователь ДНЗ № 35 «Вербиченька», м. Біла Церква, Київської області.
Ознайомлення зі статевою приналежністю діти старшої групи розпочали з розгляду ілюстрацій і з’ясували, що кожна людина належить до певної статі.
Потім легко впорались із читанн ям слів: хлопчик, чоловік, дівчинка, жінка (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 14) та з’єднали їх з відповідними малюнками.
Далі дітки закріплювали знання про певні гігієнічні процедури, які кожна людина виконує щодня, читали словосполучення та зображали прочитані гігієнічні процедури (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 15-16). А також розглядали малюнки про те, як постійні гігієнічні та спортивні процедури зміцнюють здоров’я, вирізали і наклеювали надписи до кожного з них (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 17).
Насамкінець дітки переконалися, що навіть казкові герої дбають про своє здоров’я і роблять зарядку – прочитали вірш про Буратіно (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.2., ст. 19) та розфарбовували того Буратіно, який їм найбільше сподобався.