Тітонька Ворона

На занятті з навчання читання дошкільники познайомилися з буквою «Х» та її графічним зображенням, відгадували загадки, викладали букви з кольорових паличок; вправлялися у впізнаванні букви «Х» та вчилися читати з нею склади.

Ірина ДОРОШЕНКО, вихователь ДНЗ №33 «Калинка», м. Біла Церква, Київська обл.

На заняття до діток з ДНЗ № 33 «Калинка» м. Білої Церкви Київської обл. завітала тітонька Ворона і принесла чарівний мішечок з вивченими на минулих заняттях буквами. Проте одна буква там виявилася незнайомою, тож дітки взялися її вивчити.

Спочатку малята відгадували загадки, відгадки до яких починалися на цю букву.

Згодом допомогли тітоньці Вороні придумувати слова зі звуком «Х» на початку, в середині, в кінці слова, ділили слова на склади.

Далі залюбки  знаходити хмаринку із зображеною на ній незнайомою буквою та розфарбовувати її (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1, ст. 172), читали імена хом`ячків (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч.1, ст.173) і теж їх розфарбували.

А найбільше малятам сподобалося працювати з кольоровими паличками для рахунку, викладаючи букви із чарівного мішечка. І як винагороду наприкінці заняття діти отримали чудові призи.