Тренінги

Розвивальне читання для дошкільнят (тренінг для педагогів)

Мабуть, кожен з вихователів поставав перед запитанням: чи треба вчити дошкільнят читати? Коли починати? Як це зробити? І відповідь – неоднозначна, бо, з одного боку, раннє навчання читання – це можливість швидкого інтелектуального розвитку дитини, розвитку пізнавальних інтересів тощо, з іншого – перевантаження , інколи – примус, а за невмілого керування цим процесом – психологічна травма для дитини й відсутність бажання вчитися читати. Отже, перед педагогом стоїть завдання: зробити процес навчання читання цікавим і привабливим для дитини, усунути труднощі на цьому шляху, прищепити любов до пізнавальної діяльності загалом і до читання зокрема. Саме про можливі шляхи вирішення цього завдання ви дізнаєтеся під час тренінгу.

Розвивальне читання для дошкільнят (тренінг для батьків)

Приходить час, коли кожна сім’я, в якій є маленька дитина, починає задумуватися над тим, чи не настав час нашому дитинчаті вчитися читати? Для значної частини батьків це питання виникає досить рано, коли малюкові ледве виповнилося півтора-два роки. Ця категорія батьків боїться запізнитися із інтелектуальним розвитком власного сина чи доньки, і вбачає в цьому розвиткові, переважно, навчання читання, лічби, а останнім часом – іноземної мови. Звісно, є й інша категорія батьків, які вважають, що засвоєння азів читання, лічби й іноземної мови – то справа школи, й мало опікуються вказаною проблемою.
Як знайти оптимальне рішення у вирішенні цього питання? Про це ви дізнаєтеся під час тренінгу.

Живопис як засіб пізнання світу

Чи потрібно дітей дошкільного віку знайомити з живописом? Якщо так, то у який спосіб? І навіщо це їм?

Так, так, іще раз так! Маленькі діти здатні сприймати красиве на картинах, а значить навчаться сприймати красиве й у житті! От тільки технології роботи з живописом дібрати не просто.

Ми розкажемо, як це зробити! Як проводити бесіди за змістом картин. Як активізувати власний життєвий досвід дитини. Як залучити її до справжньої творчості і мотивувати до створення власних картин. Усіх без винятку, а не лише тих, у кого є здібності до малювання.

А ще на тренінгу ви самі повернетеся в дитинство і відчуєте насолоду від спілкування, зустрічі з красивим, образотворчої діяльності.