Учений індик і буква «І»

На занятті з навчання читання діти знайомилися з буквою «І»; удосконалювали навички виділяти склади у словах. Розвивали словниковий запас, логічне мислення, дрібну моторику, уявлення про навколишній світ.

 

 

Інна ХАРЕЧКО, вихователь, ЗДО  № 4 «Снігуронька», м Біла Церква, Київської обл.

Заняття почалося з сюрпризу. На порозі діток середньої групи ЗДО  № 4 «Снігуронька» м. Білої Церкви Київської обл. чекав гість – Індик, що прилетів на гостину й приніс у дзьобику нову букву для вивчення –  букву «І», та завдання для дошкільнят.

Спочатку дошкільники разом з гостем познайомилися з новою буквою.

Далі діти взялися розфарбувати картинки з буквою «І» (посібник Л. Шелестової  «Вчимося читати» ч. 1, ст. 39).  А потім погралися у цікаву гру «Назви ім’я на букву «І».

Опісля трохи розважилися на фізкультхвилинці «Покажи букву».

Під час виконання наступного завдання малята допомагали індикові відшукати дитинчат, які заховалися у будиночки з буквою «І» (посібник Л. Шелестової  «Вчимося читати» ч. 1, ст. 39).

А на  закріплення вивченого дошкільники пограли гру «Слухай уважно».  Малята залюбки знайомили Індика з картинками, в назвах яких зустрічається звук, що на письмі позначається буквою «І», а ще ліпили та викладали букву «І» з природного матеріалу.