Українська казка в гостях у малят

Леся ТОДОСІЄНКОвихователь, ДНЗ № 2 «Берегиня», м. Біла Церква, Київська обл.
 
Вихователь запрошує дітей до чарівної казки, де вони зустрічають Зайчика, який плаче біля хатинки. З’ясувалося, що Лисичка вигнала його. Діти пробують допомогти Зайчикові, проте Лисичка погодилася вийти із хатинки лише після того, як діти виконають усі завдання.
Перше задання від Лисички: пригадати назви казок, які починаються на букву К. Виконуючи друге завдання від лисички, діти допомагають мамам-курочкам знайти своїх діточок: підбирають мамі курочці К курчаток КА, КЕ, КО, КІ, КИ, КУ, а мамам курочкам Б, Д, Ж – відповідно курчаток БУ, ДО, ЖИ. Третім завданням від Лисички було таке: відшукати Півника для кожного Котика з певним складом і прочитати склад (КА-КА, ИЖ-ИЖ, УЗ-УЗ, ОД-ОД, БО-БО, ВА-ВА, ГУ-ГУ). І насамкінець діти допомагають Лисичці знайти новий будиночок для проживання і читають, імена господарів, які живуть у кожному із будиночків: БА-БА, ЖА-БА, КО-ЗА, ВОВ-К, БИ-К, ВО-ДА, ВУ-Ж.
Зайчик дякує дітям за допомогу і дарує чарівні, кольорові диво-реп’яшки, із діти викладають вивчені букви, складають склади і читають їх.