Ведмедикові ігри

На занятті з навчання читання дошкільники познайомилися з буквою «Е» та її графічним зображенням, вправлялися у впізнаванні букви «Е» та вчилися знаходити її з-поміж інших букв, читали з нею склади й викладали букву «Е» з кольорових камінчиків.

Руслана РАЦЮК,  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 11 «Золотий ключик», м. Біла Церква, Київська обл.

На занятті  діти дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 11 «Золотий ключик»  м. Білої Церкви Київської обл. під час подорожі познайомилися буквою «Е» та її графічним зображенням.

Спочатку діти відгадували загадку про букву «Е», називали предмети, схожі на неї, знаходили її зображення і викладали з кольорових камінчиків.

Згодом, під час дидактичної гри «Знайди букву», діти віднаходили букву «Е» в ігровій кімнаті серед предметів та інших букв.

Далі допомагали Ведмедику знайти всі букви «Е», які прилетіли на парашуті (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст. 26)

На уявних літаках подорожували лісами, полями, долинами  під час фізкультхвилинки.

Насамкінець діти допомагали ведмежаті відшукати вулики, на яких зображена буква «Е», «е» і з’єднати їх олівцем  (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», Ч. 1, ст. 27), співали вітальну пісеньку для Ведмедика.