Весняна подорож

Весняна подорож

На занятті з навчання читання діти розповідали про явища природи, які відбуваються навесні й пригадували назви квітів; відшукували задану букву в складах, читали склади з раніше вивченими буквами; ліпили букву «В» з пластиліну та згадували слова, які починаються з неї; будували доріжку з букв.

О. П. СОВА, вихователь БНВК «Казка», м. Біла Церква, Київська обл.

Заняття з навчання читання для дітей середньої групи БНВК «Казка» м. Білої Церкви Київської обл. розпочалося з опису весни за допомогою графічної схеми. Дошкільники розповідали про явища живої та неживої природи, які відбуваються навесні. Малята дійшли до висновку, що весна – прекрасна пора року, а особливо тоді, коли квітнуть фруктові дерева та квіти. Залюбки діти пригадали назви квітів (посібник Л. Шелестової «Вчимося читати», ч. 1, ст.59).

Далі малята слухали пісеньку метелика та шукали відповідну квіточку – для закріплення вміння відшукувати задану букву в складах. Дітки із задоволенням читали склади з раніше вивченими буквами.

Пізніше дошкільники ліпили букву «В» з пластиліну та згадували слова, які починаються з неї.

А насамкінець діти будували доріжку з букв, використовуючи килимок, прогулювалися по ній та читали відомі склади та букви.

Виконані дітьми завдання сприяли пізнавальному розвитку та викликали емоційне задоволення.

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *